Kontakt - Dział Zamówień Publicznych

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

mgr inż. Marek Jastrzębski

tel. +48 89 524 52 15
e-mail: jasma@uwm.edu.pl

Sekretariat

mgr inż. Monika Gwiazda

tel. +48 89 523 34 20
e-mail: monika.gwiazda@uwm.edu.pl

 

Pracownicy:

       mgr Anna Zalewska

       tel. +48 89 524 52 39
       fax +48 89 523 32 78
       e-mail: a.zalewska@uwm.edu.pl

lic. Dorota Borkowska

tel. +48 89 523 34 72
e-mail: dorota.borkowska@uwm.edu.pl

 mgr Barbara Drozd

tel. +48 89 524 51 81
e-mail: barbara.drozd@uwm.edu.pl

       mgr Magdalena Gradel

tel. +48 89 524 51 11
e-mail: magdalena.gradel@uwm.edu.pl

mgr Karolina Kostrzewa

tel. +48 89 524 51 11
e-mail: karolina.kostrzewa@uwm.edu.pl

mgr Sylwia Niemiec

tel. +48 89 524 51 11

e-mail: sylwia.niemiec@uwm.edu.pl

mgr Anna Opalach

tel. +48 89 524 52 39
e-mail: anna.opalach@uwm.edu.pl

mgr Katarzyna Sądej

tel. +48 89 524 51 81
e-mail: katarzyna.sadej@uwm.edu.pl

mgr Dominika Więcek

tel. +48 89 524 57 17
e-mail: dominika.wiecek@uwm.edu.pl

       mgr Wioleta Pszenna

        tel. +48 89 523 39 12

        e-mail: wioleta.pszenna@uwm.edu.pl

 

Stanowisko ds. monitoringu faktur pod względem zamówień publicznych

mgr Katarzyna Gleba

       tel. +48 89 523 47 06
       e-mail: katarzyna.gleba@uwm.edu.pl

mgr Agnieszka Topa

       tel. +48 89 523 47 06
       e-mail: agnieszka.topa@uwm.edu.pl

       mgr Katarzyna Szkólnik

       tel. +48 89 523 47 06
       e-mail: katarzyna.szkolnik@uwm.edu.pl