Letnia Szkoła Innowacji

Wyjdź poza schemat, zaskocz pracodawcę swoim doświadczeniem i umiejętnościami na miarę XXI w! Jak? Zapisz się do Letniej Szkoły Innowacji.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii rozpoczyna rekrutację uczestników do pierwszej edycji warsztatów opartych na metodzie Design Thinking – Letnia Szkoła Innowacji. Uczestnicy, wraz z pomocą ekspertów, podejmą wyzwania związane z projektowaniem różnorodnych produktów i rozwiązań zgłoszonych przez podmioty zewnętrzne. Innowacyjne pomysły zostaną przedstawione jury. Aby wziąć udział w warsztatach i dołączyć do innych innowatorów, należy przesłać wypełnione dokumenty zgłoszeniowe do 11 października 2021 r.

Czym jest Letnia Szkoła Innowacji? 

Letnia Szkoła Innowacji to cykl 6 warsztatów weekendowych (sobota-niedziela), którego uczestnikami będą studenci i studentki Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Podczas serii warsztatów zespoły uczestników przejdą przez etapy projektowania innowacji od zdefiniowania wyzwania do prezentacji wypracowanych rozwiązań. 

Jak wziąć udział w warsztatach LSI?

W warsztatach mogą wziąć udział studenci i studentki 4 ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia wszystkich kierunków kształcenia Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 października 2021 r.

Dlaczego warto dołączyć? 

Biorąc udział w Letniej Szkole Innowacji uczestnicy poznają profesjonalne metody i narzędzia projektowania innowacji, a także zdobędą wiedzę ekspercką i praktyczne doświadczenie z zakresu filozofii design thinking i service design. Podczas procesu twórczego eksperci podzielą się trendami w projektowaniu, które pozwolą na dokładną analizę przyszłości rozwoju produktów i rozwiązań. To umożliwi dostosowanie innowacji do rzeczywistych potrzeb rynkowych, zwiększając ich szansę na odniesienie sukcesu.

Osoba do kontaktu: 

Hanna Marciak

letniaszkola@uwm.edu.pl

www.zpr2.uwm.edu.pl

 

w kategorii