Otwarcie kortów tenisowych w Kortowie

Od 6 maja otwarte zostaną uniwersyteckie korty tenisowe przy ul. Heweliusza oraz ul. Kanafojskiego. Żeby z nich korzystać, konieczne jest założenie konta w specjalnej aplikacji.

Modernizacja kortów była marzeniem wielu tenisistów z naszego Uniwersytetu. Życzenie się spełniło, a z odnowionych kortów będzie można korzystać po majówce.

Informację o otwarciu kortów tenisowych przekazał Kanclerz UWM.

 - System wynajmu, rezerwacji oraz opłat będzie obsługiwany przez aplikację tenis4U. Osoby zainteresowane korzystaniem z kortów muszą więc założyć konto w aplikacji tenis4U oraz przesłać na e-mail korty.uwm@uwm.edu.pl wiadomość. W treści powinny znaleźć się imię, nazwisko oraz nr telefonu użytego do założenia konta - poinformował Bogusław Stec, dodając, że wspomnianą wiadomość należy wysłać z poczy uniwersyteckiej.

- Dla pracowników, studentów oraz doktorantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie obowiązywać będą specjalne ceny - zaznacza Kanclerz. Koniecznie trzeba jednak pamiętać o wysłaniu maila - bez niego aplikacja nie będzie naliczać zniżek.

O kortach i planowanych kolejnych inwestycjach rozmawiał z Bogusławem Stecem w Radiu UWM FM Piotr Szauer. Nagrania można posłuchać na stronie internetowej Radia.

 

Korty im. F. Sroczyka (ul. Heweliusza 5)

  • otwarte w godzinach 8:00 - 21:00
  • liczba kortów: 8
  • oświetlenie kortów: 1-4

 

Korty przy Jeziorze Kortowskim (ul. Kanafojskiego, przy Domu Studenckim nr 8)

  • otwarte w godzinach 8:00 - 21:00
  • liczba kortów: 5
  • oświetlenie kortów: 1-5

 

w kategorii