Piknik rodzinny UWM

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Piknik dla pracowników Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Będzie to wspaniała okazja do rodzinnej zabawy, integracji pracowników Uniwersytetu jak również wspólnego świętowania z okazji XX-lecia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Niestety, nastąpiła mała zmiana w programie. W dniu dzisiejszym Wykonawca Pikniku, firma MruCon Group Sp. z o.o., poinformowała nas o dowołaniu koncertu Zespołu Tomasza Karolaka z powodu jego choroby.

W związku z powyższym informujemy Państwa, że na Pikniku w dniu 8 czerwca 2019 r. wystąpi zespół Audiofeels. Jest to zespół wokalny z Poznania wykonujący muzykę w stylu vocal play, w którym głos wykorzystywany jest nie tylko do śpiewu, ale także do imitacji instrumentów muzycznych takich jak perkusja, gitara basowa czy instrumenty klawiszowe. Popularność grupie przyniosły występy w programie Mam talent! w telewizji TVNw którym dotarli do finału i zajęli trzecie miejsce.

 

W związku z powyższym, Harmonogram pikniku przedstawia się następująco:

12:00 – Rozpoczęcie Wydarzenia
12:30 – Turniej – Mega Piłkarzyki
13:30 – Warsztaty taneczne 
14:00 – Powitanie pracowników przez JM Rektora UWM, prof. dr hab. Ryszarda J. Góreckiego
14:30 – Konkurs – Tor XXL
15:30 – Pokaz Show and Fun
16:30 – Konkurs – Bouncing Balls
17:30 – Warsztaty taneczne  
18:00 – Pokaz iluzji
19:00 – Koncert zespołu Audiofeels
20:00 – Zakończenie Wydarzenia

 

Proszę pamiętać, że Piknik jest imprezą zamkniętą, przeznaczoną wyłącznie dla pracowników Uniwersytetu i ich rodzin. Wstęp na Piknik możliwy jest po okazaniu Zaproszeń.

Przed wejściem na piknik, otrzymacie Państwo kupony upoważniające do bezpłatnych posiłków dla każdego dziecka i osoby dorosłej  (ilość wydanych kuponów będzie zgodna z informacjami znajdującymi się na zaproszeniu). Dodatkowo, przed wejściem otrzymacie Państwo opaski na ręce wraz z mapkami z zaznaczonymi drogami wejścia, wyjścia, wyjściami ewakuacyjnymi, punktami gastronomicznymi, dostępnymi atrakcjami, strefą malucha, obsługą medyczną i toaletami.

 

Szczegółowy opis Pikniku dla pracowników tutaj >>

 

w kategorii