Szczepienia przeciwko grypie na UWM

Uniwersytecki Szpital Kliniczny oferuje pracownikom Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie szczepienia przeciwko grypie w ramach Narodowego Programu Szczepień.

Uprzejmie informujemy, że na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie przy Al. Warszawskiej 30 odbędą się szczepienia przeciwko grypie w ramach Narodowego Programu Szczepień. Prawo do bezpłatnego szczepienia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 27 sierpnia 2021 r. mają m.in. „nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia ze studentami lub z doktorantami oraz inne osoby zatrudnione w uczelni”.

Szczepienia odbędą się 22 października br. (piątek) w godz. 12-18, w Punkcie Szczepień (gab.23)  Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie przy Al. Warszawskiej 30.