Wymiana studencka work&travel

Jesteś studentem i marzysz o tym, aby spędzić wakacje w Stanach? Nowy Jork, Miami, Los Angeles – te miejsca czekają właśnie na Ciebie!

Zrób pierwszy krok i przyjdź na spotkanie informacyjne dotyczące wymiany studenckiej work&travel.

ŚRODA (22.01), WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, s. 21, godz. 18.30

 

Dowiesz się:

  •  czym jest program wymiany studenckiej work&travel
  •  jakie są możliwości wyjazdu i kto może być Twoim amerykańskim pracodawcą
  •  jak wziąć udział w wymianie 
  •  jak w łatwy i tani sposób możesz zwiedzić USA

Spotkanie poprowadzi czterokrotna uczestniczka wymiany studenckiej w USA oraz przedstawicielka organizacji CCUSA w Olsztynie. 

Camp Counselor USA jest międzynarodową organizacją, która od 1986 r. zajmuje się programami wymiany kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi. W Polsce działa od ponad 14 lat, i współpracuje m.in. z Uniwersytetem Gdańskim, SGGW, Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. Camp Counselor USA posiada desygnatę oficjalnego sponsora programów wymiany, przyznaną przez Departament Stanu. Udział w programie to dla studentów szansa przede wszystkim na uzyskanie doświadczenia zawodowego w pracy w Stanach Zjednoczonych, naukę języka angielskiego w jego naturalnym środowisku oraz zdobycie międzynarodowych znajomości. Dzięki programom Work Experience oraz Camp Counselor studenci oprócz nawiązania kontaktów zawodowych mają możliwość podróżowania po USA i poznawania kultury amerykańskiej.

w kategorii