Kursy / szkolenia

 

Witamy Państwa na stronie poświęconej kursom, szkoleniom organizowanym przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

 

Oferujemy szerokie spektrum wszelkich form wsparcia indywidualnego oraz biznesowego, przy  wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia trenerów i ekspertów współpracujących z UWM w Olsztynie.

Nasze szkolenia adresujemy do osób chcących uzupełnić wykształcenie, podnieść kwalifikacje i  zwiększyć swoje szanse w zdobyciu atrakcyjnej pracy.

Są one prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach, którzy przekazują wiedzę w  nowoczesny i atrakcyjny sposób tak, aby miała ona jak najbardziej praktyczny charakter przy jednoczesnym dostępie do aktualnej wiedzy na europejskim poziomie.

Dzięki zindywidualizowanemu podejściu, proponujemy szereg rozwiązań pomagających zarówno w realizacji planów życiowych, jak i samodoskonaleniu.

Nasze szkolenia są trafnym wyborem dla profesjonalistów, którzy:

  • potrzebują szybkiego i skutecznego uzupełnienia swoich kompetencji w specyficznym obszarze tematycznym,
  • cenią jakość oraz indywidualne podejście do klienta,
  • stawiają na współpracę z ekspertami na rynku usług edukacyjnych.

Nasza oferta obejmuje szkolenia i kursy o charakterze otwartym jak również w formule zamkniętej, w odpowiedzi na zamówienie konkretnej firmy lub grupy osób.

Wszystkie programy szkoleń mają charakter autorski, zaś dzięki doświadczeniu naszych trenerów szkolenia bogate są w wiedzę praktyczną, która nie tylko jest przekazywana, ale przede wszystkim ćwiczona

Zapraszamy Państwa, grupy zorganizowane celem przygotowania kursów szytych na miarę.

Chętnie pomożemy w skutecznej realizacji Państwa celów edukacyjnych!

Szczegóły wkrótce.