Pion z-cy kanclerza ds. administracyjno-gospodarczych

Dział Inwentaryzacji

 

Dział Inwentaryzacji
ul. Michała Oczapowskiego 6, 10-719 Olsztyn

pokój nr 9
tel. 89 523-36-32; 89 523-49-03
kod ewidencji korespondencji: DI; kod finansowy: 99.051.060

Kierownik

inż. Andrzej Podgródny

tel. 89 523 49 03, +48 501 163 410

email: andrzej.podgrodny@uwm.edu.pl

Specjalista

mgr Justyna Galewska
tel. 89 523 36 32
e-mail: justyna.galewska@uwm.edu.pl

Starszy referent

Dorota Lubieniecka
tel. 89 523 36 32
e-mail: dorota.lubieniecka@uwm.edu.pl

Specjalista

mgr Małgorzata Anielska

tel. 89 523 36 32

email: malgorzata.anielska@uwm.edu.pl

Specjalista

Specjalista mgr Joanna Dobrzańska

tel 89 523 36 32

email: joanna.dobrzanska@uwm.edu.pl

 Starszy referent

lic. Joanna Szefler

Tel. 89 523 36 32

email: joanna.szefler@uwm.edu.pl

 Dział Obsługi Obiektów

 

 

ul. R. Prawocheńskiego 4, pok. 109, 10-720 Olsztyn

tel. 89 523 38 65

e-mail: biuro.dood@uwm.edu.pl

 

 Kierownik

mgr inż. Sławomir Kokoszko

tel. 89 523 38 65

tel. kom. +48 514 783 690
e-mail: slawomir.kokoszko@uwm.edu.pl

ul. R. Prawocheńskiego 4, pok. 108

Z-ca kierownika 

mgr Robert Milian 
tel. 89 523 34 27
kom. +48 502 730 612 
e-mail: robert.milian@uwm.edu.pl 

ul. Plac Łódzki 5, pok. 01

Referent

mgr Magdalena Ochrymczuk

tel. 89 523 38 65

e-mail: biuro.dood@uwm.edu.pl

ul. R. Prawocheńskiego 4, pok. 109

Administrator

mgr inż. Mariusz Kurowski 

tel. 89 523 44 77 

kom +48 607 213 024 

e-mail: mariusz.kurowski@uwm.edu.pl

ul. M. Oczapowskiego 6, pok. 12

Administrator

mgr Arkadiusz Smyk

tel. 89 524 56 59

tel. kom. + 48 601 848 549

e-mail: arkadiusz.smyk@uwm.edu.pl

ul. B. Dybowskiego 11, pok. 39

Administrator 

mgr Piotr Stankiewicz  
tel. 89 523 35 36 
kom. +48 514 903 979 
e-mail: piotr.stankiewicz@uwm.edu.pl  

ul. Michała Oczapowskiego 5, pok. 143

 

Administrator

 

mgr Jan Wiśniewski 
tel. 89 524 61 40
kom. +48 692 604 908
e-mail: 
j.wisniewski@matman.uwm.edu.pl                  

ul. Słoneczna 54, pok. A 0/3

Administrator

mgr inż. Mariusz Araśniewicz
tel. 89 523 32 71
kom. +48 502 730 252
e-mail: mariusz.arasniewicz@uwm.edu.pl
ul. M. Oczapowskiego 11 pok. B101

Administrator

mgr Andrzej Rozbicki
tel. 89 523 38 02
tel. kom. +48 514 784 297
e-mail: andrzej.rozbicki@uwm.edu.pl
ul. B. Dybowskiego 11, pok. 39

Specjalista

mgr Bogusław Woźniak

tel. 89 523 38 50

tel. kom. + 48 605 342 083

e-mail: bowo@uwm.edu.pl

ul. R. Prawocheńskiego 4A

Specjalista

Piotr Piasecki
tel. kom. +48 606 962 969 
e-mail: 
piotr.piasecki@uwm.edu.pl

ul. Plac Łódzki 5, pok. 01

Specjalista

mgr inż. Marek Carzyński

tel. 89 523 35 72

tel. kom. +48 887 080 491

e-mail: marek.carzynski@uwm.edu.pl

ul. R. Prawocheńskiego 7, pok. 26

Specjalista

mgr Ewa Chmielewska

tel. 89 523 34 34

e-mail: ewa.chmielewska@uwm.edu.pl

ul. M. Oczapowskiego 12

Konserwator 

Krzysztof Leszczyński 

tel. 89 523 35 27 

ul. Plac Łódzki 5, pok. 01

Konserwator

 Dariusz Kardaś

e-mail: kardas@uwm.edu.pl

ul. M. Oczapowskiego 12

 

Dział Marketingu

 

 

ul. Michała Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn
pokój 222

Kierownik

mgr Michał Orłowski
tel. +48 89 524 55 44
e-mail: michal.orlowski@uwm.edu.pl 

Starszy referent

Agnieszka Kupper
tel. +48 89 524 61 90
e-mail: agnieszka.kupper@uwm.edu.pl

Graficzka

mgr sztuki Małgorzata Śpiewak

tel. +48 89 524 57 36

e-mail: malgorzata.spiewak@uwm.edu.pl

Starszy referent

mgr inż. Tymoteusz Tyrajski
tel. +48 664 195 950
e-mail: tymoteusz.tyrajski@uwm.edu.pl

Telewizja Kortowo

 

ul. Słoneczna 54 (budynek RCI, bryła E, p. 13)

10-710 Olsztyn

Redaktor naczelny

mgr Wioletta Ustyjańczuk
tel. +48 89 524 60 04
e-mail: wioletta.ustyjanczuk@uwm.edu.pl

Starszy technik, operator kamery

Dariusz Witkowski
tel. +48 89 524 60 04

Radio UWM FM

 

ul. Kanafojskiego 1, 10-718 Olsztyn

tel. + 48 89 523 38 88
www.uwmfm.pl

Redaktor naczelny

lic. Piotr Szauer
e-mail: piotr.szauer@uwm.edu.pl

Zastępca redaktora naczelnego

mgr Karol Kotański

e-mail: karol.kotanski@uwm.edu.pl

Młodszy redaktor

mgr Agnieszka Ida Wójcik
e-mail: agnieszka.wojcik@uwm.edu.pl

Technik

Przemysław Grygorowicz

Wiadomości Uniwersyteckie

 

ul. Heweliusza 14, 10-724 Olsztyn
e-mail: wiadomosci@uwm.edu.pl

Redaktor naczelny

mgr Daria Bruszewska-Przytuła
tel. +48 89 524 55 50
e-mail: daria.bruszewska@uwm.edu.pl

Redaktor

mgr Lech Kryszałowicz
tel. +48 89 523 43 57, +48 602 52 49 41
e-mail: l.kryszalowicz@uwm.edu pl

Redaktor

mgr Marta Wiśniewska

tel. +48 89 523 35 41

e-mail: marta.wisniewska@uwm.edu.pl

Redaktor

mgr Sylwia Zadworna

Fotoedytor

mgr Katarzyna Wróblewska

tel. +48 89 524 65 60

e-mail: katarzyna.wroblewska@uwm.edu.pl

Fotoreporter

mgr Janusz Pająk

tel.+48 724 555 550

e-mail: janusz.pajak@uwm.edu.pl

 

Dział Obsługi Gospodarczej i Terenów Zieleni

 

ul. Słoneczna 50 I, 10-710 Olsztyn
tel. 89 523 34 26
tel/fax 89 523 34 84
e-mail: dział.gospodarczy@uwm.edu.pl

Kierownik

mgr inż. Mieczysław Malinowski
tel. 89 523 34 84, 89 523 34 26
mobile +48 605 287 870
e-mail: m.malinowski@uwm.edu.pl

Z-ca kierownika

mgr inż. Zbigniew Borzyszkowski
tel. 89 523 34 26, 89 523 34 84
mobile +48 603 952 076
e-mail: zbigniew.borzyszkowski@uwm.edu.pl

Specjalista

mgr inż. Ewa Gołowacz
tel. 89 523 34 84, 89 523 34 26
mobile +48 507 495 570
e-mail: ewa.golowacz@uwm.edu.pl

Samodzielny referent

lic. Barbara Dąbrowska
tel. 89 523 34 84, 89 523 34 26
mobile +48 602 438 204
e-mail: barbara.dabrowska@uwm.edu.pl

Administrator

Marcin Liśkiewicz
tel. 89 523 34 26, 89 523 34 84
mobile +48 602 190 002
e-mail: marcin.liskiewicz@uwm.edu.pl

Punkt Pralniczy

 

ul. Prawocheńskiego 13/7A, 10-727 Olsztyn
tel. 89 523-39-09

Stanowisko ds. Gospodarowania Odpadami

Specjalista

mgr inż. Kazimierz Konowalski
ul. Słoneczna 50 G, 10-710 Olsztyn
tel. 89 523 35 50
e-mail: kazimierz.konowalski@uwm.edu.pl

 

ul. R. Prawocheńskiego 4, pok. 108, 10-720 Olsztyn